בחירת הפרופיל החדש שלך

את עשויה לגלות כי בחירת גודל החזה החדש הוא האתגר הקשה ביותר בתהליך ההגדלה.
צורות וגדלים של שתלים 
בהתחשב בצורת השדיים המבוקשת, את ורופאך יכולים לבחור בשתל בעל צורה עגולה או אנטומית. באופן כללי, ככל שאת רצה מידת חזייה גדולה יותר, יהיה השתל גדול יותר (גודל השתל נמדד ביחידות של סמ"ק). החליטי בשיתוף עם הרופא המנתח איזו בחירה היא המתאימה ביותר לגוף שלך.
הרופא שלך יבצע הערכה של רקמת השדיים הקיימים שלך, כדי לקבוע אם כמות הרקמה מספיקה לכיסוי השתל. אם את מעוניינת בשתל בעל מידה גדולה מדי עבור הרקמות שלך, עשוי הרופא להתריע כי ייתכן שניתן יהיה לראות את שולי השתל לאחר הניתוח. קיים גם סיכון לסיבוכים בניתוח כשבוחרים בשתל גדול מדי, שרקמת השד אינה מכסה אותו. כמו כן, שתלים גדולים מדי עלולים להאיץ את השפעת כוח הכבידה ולגרום לשדיים נפולים טרם זמנם. סגנונות וסוגים של שתלים קיימים בשוק שתלים עם מגוון של גדלים, צורות, קווי מתאר ומרקמי פנים.
חברת מנטור מייצרת שלשה סוגים של שתלים, כולם באיכו ומבחר גדלים. חשוב שתלמדי להכיר את כל תכונותיהן ותבחרי בשיתוף עם רופאך בסוג השתל במתאים לך ביותר מבין הסגנונות השונים: שתלי סיליקון עגולים: פרופיל בינוני, פרופיל גבוה שתלים אנטומיים שתלי מי מלח.
הינך יכולה להתרשם מסוגי השתלים של חברת מנטור באתר זה תחת הלינק: המוצרים בתחום כירורגיה פלסטית ואסתטית.

סגנונות וסוגים של שתלים

קיימים בשוק שתלים עם מגוון של גדלים, צורות, קווי מתאר ומרקמי פנים. חברת מנטור מייצרת שלשה סוגים של שתלים, כולם באיכות ומבחר גדלים. חשוב שתלמדי להכיר את כל תכונותיהן ותבחרי בשיתוף עם רופאך בסוג השתל במתאים לך ביותר מבין הסגנונות השונים: שתלי סיליקון עגולים: פרופיל בינוני, פרופיל גבוה שתלים אנטומיים שתלי מי מלח שתל ממולא בתמיסת מי מלח (SALINE) 
מעטפת (שקית) מסיליקון המוחדרת אל מתחת לרמת החזה כשהיא ריקה, וממולאת באמצעות צינורית בתמיסת מי מלח סטרילית, ידידותית לגוף האדם.
שתל ג'ל סיליקון עגול מעטפת סיליקון עגולה עם מרקם שטח פנים מחוספס, ממולאת בג'ל סיליקון.
שתל ג'ל סיליקון עם פרופיל גבוהמעטפת סיליקון עגולה עם מרקם שטח פנים מחוספס, ממולאת בג'ל סיליקון. לשתל זה יש קוטר קטן ופרופיל גבוה בהשוואה לשתל עגול רגיל, והוא מעניק לשד צורה זקורה יותר.
שתל ג'ל עם פרופיל אנטומי מעטפת סיליקון בעלת צורה אנטומית (ראה תמונה) עם מרקם שטח פנים מחוספס, ממולאת בג'ל סיליקון. שתל זה מעניק תחושה טבעית ייחודית, ויש לו צורה אנטומית המתאימה למרבית הנשים.

עבור לתוכן העמוד